הדברת מכרסמים

גילית מכרסם בבית? רוצה להדביר את העכברים במהירות ויעילות? מהן השיטות כיום להדברת מכרסמים?

עכברים וחולדות יכולים להגיע כמעט לכל מבנה בחיפוש אחר מזון, וכשנתקלים בהם בדרך כלל החוויה תהיה לא נעימה בכלל. לעיתים, עד שנתקלים בהם כבר יש כמה וכמה מהם, ורצוי להדביר אותם במהירות האפשרית כיוון שהם גורמים לנזקים רבים, אך לא פחות חשוב – הם מזיקים לבריאות. כיצד מדבירים היום מכרסמים ומהי השיטה היעילה לעשות זאת? הכתבה הזו הוכנה עבורך.

 

סימנים לכך שיש מכרסמים בבית

ישנם כמה סימנים שמצביעים על כך שישנם מכרסמים בבית:

  • סימני כרסום באוכל, באריזות סגורות ואף בחוטי חשמל.
  • גללים קטנים בתוך ארונות, מגירות ואף על השיש.
  • לעיתים ממש ניתן לראות אותם רצים או לשמוע קולות כרסום או ריצה על משטחי עץ.

כאשר מבחינים באחד הסימנים רצוי להזמין מדביר מקצועי שיודע איך להדביר מכרסמים במקצועיות, יעילות ואחריות.

 

אילו שיטות הדברה יש למכרסמים?

שתי השיטות העיקריות בהן עושים שימוש כיום להדברת מכרסמים הן הדברה כימית באמצעות רעל והדברה באמצעות מלכודות. שתי השיטות נחשבות יעילות במיוחד כשלכל אחת יתרונותיה וקשייה.

 

הדברה באמצעות רעל

הדברה זו נחשבת למסוכנת במיוחד ויש לבצעה אך ורק עם מדביר מוסך אשר מחזיק ברישיון המשרד להגנת הסביבה. רישיון זה מקנה למדביר את הידע, הניסיון והאישורים לפעול בהתאם להוראות המשרד בפיזור רעל שנחשב קטלני גם עבור בני אדם וחיות מחמד. היתרון בשיטה זו הוא ברור – מדובר על הדברה יעילה, מהירה ואפקטיבית במיוחד. החיסרון היחידי שלה הוא שהמכרסמים יכולים לאחר מכן להתחבא ולמות בפינות קשות להגעה מהם יש לפנות אותם.

 

הדברה באמצעות מלכודות

זוהי שיטה מיושנת אך יעילה ביותר ומותאמת במיוחד למי שרוצה להרחיק את המכרסמים מהבית אך מבלי לפגוע בהם. בשיטה זו המדביר מניח מלכודות במיקומים אסטרטגיים ברחבי הבית, ולאחר מספר פעמים של פינוי המכרסמים למיקומים רחוקים ההדברה מסתיימת. יתרונות השיטה הם שאין צורך להרוג את המכרסמים, ניתן להרחיק אותם למיקומים רחוקים כך שהם לא יכולים לחזור וקל לפנות אותם לאחר התפיסה.

אהבתם? שתפו מאמר זה!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

מדוע להזמין חברת הדברות מקצועית?

הדברה הינה הכלי היעיל ביותר שיסייע לכם להרחיק מזיקים כאלה ואחרים. באמצעות הדברה יסודית תוכלו למנוע מאותם מזיקים להטריד אתכם ללא הפסקה. הרי כל מי

הדברת מכרסמים

גילית מכרסם בבית? רוצה להדביר את העכברים במהירות ויעילות? מהן השיטות כיום להדברת מכרסמים? עכברים וחולדות יכולים להגיע כמעט לכל מבנה בחיפוש אחר מזון, וכשנתקלים