מה אתם יודעים על פשפש המיטה?

פשפש המיטה, אותו חרק קטן וטורדני, חזר בשנים האחרונות להטריד את מנוחתם של רבים .לאחר שנעלם כמעט לחלוטין מהעולם המערבי ,הוא שב להתפשט בקצב מדאיג וגורם לאי נוחות רבה, נזק כלכלי ואף לפגיעה בבריאות.

פשפשי המיטה אינם מגיעים לבתים באופן עצמאי, אלא יותר כמו "טרמפיסטים", הם מוצאים את דרכם אל תוך הבתים ואלינו באמצעים שונים כמו למשל מזוודות שהיו במקומות שונים בעולם, בגדים (בעיקר כאלו יד שנייה / שהיו מונחים ברחוב), רהיטים יד שנייה / כזה שנאסף מהרחוב ואפילו דרך חיות מחמד. מהרגע שפשפש המיטה נכנס אלינו הביתה, הוא מתמקם ומסתתר במקומות חבויים בבית, כמו חריצים וסדקים בקירות, בחדר השינה בין תפרי המזרון ותחתיו, ברהיטים, בריפודים ובתוך ארגזי מצעים. ניתן לומר למעשה, כי כל עוד יש לו היכן להתמקם ולהסתתר – פשפש המיטה יגיע לכל מקום בבית.

סימני הופעה ומידת הסיכון

הסימן הנפוץ ביותר להימצאות פשפשי מיטה הוא עקיצות אדמומיות על הגוף, בעיקר באזורים חשופים כמו פנים, צוואר, ידיים ורגליים. עקיצות הפשפש מופיעות לרוב בצורת קווים או אשכולות וגורמות לגירוד קשה. סימנים נוספים לנוכחותו הם כתמי דם קטנים על סדינים ומצעים ,צואה שחורה דמוית פירורים במקומות מסתור וריח מעופש וחריף. חשוב לציין שפשפשי המיטה אינם מעבירים מחלות, אך הם גורמים לאי נוחות רבה ופוגעים באיכות השינה, מה שיפריע לכם להתנהל בצורה מיטבית ביום המחרת.

בנוסף לאי הנוחות שמגיעה עם פשפש המיטה, הימצאות פשפשי מיטה בבית יכולה לגרום לנזק כלכלי משמעותי שכן, לא קל להדביר את החרק העיקש ומרבית הפעמים לא תוכלו להיפטר ממנו באופן עצמאי אלא ע"י הדברה מקצועית ומתאימה. ישנם מקרים בהם התפשטות פשפש המיטה הינה נרחבת מדי ולכן אין ברירה אלא לרכוש מזרן חדש / כורסא / ספה.

הדברה מקצועית ובטוחה

בכל הקשור להדברת פשפשי מיטה, מדובר בתהליך מורכב הדורש מיומנות וניסיון ולכן חשוב לפנות לחברת הדברה מקצועית ומנוסה, המשתמשת בשיטות הדברה יעילות ובטוחות . חברת טבע הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות וכמובן גם בהדברת פשפש המיטה. הדברה זו מתבצעת תוך שילוב כמה "כלי נשק" יחד: תחילה מנטרים את החרק ומטפלים בקיטור חזק ושואב מיוחד ועוצמתי. הטיפול מבוצע בכל מקום בבית כולל שקעי החשמל וכל חריץ אפשרי על מנת להביא גם להשמדת הביצים של פשפש המיטה כדי שלא תהיה התפשטות חוזרת.

פשפש המיטה

חברת טבע הדברות מתמחה בהדברת פשפשי מיטה מעל 20 שנה. צוות המדבירים המנוסה שלנו משתמש בשיטות הדברה מתקדמות וידידותיות לסביבה, תוך שמירה על מקצועיות ובטיחות. אנו מציעים פתרון מקיף הכולל איתור מדויק של מקומות המסתור של הפשפשים, הדברה אפקטיבית ויעילה, הדרכה מונעת ומעקב לאורך זמן.

הימנעו מעקיצות בלתי רצויות, נזק כלכלי ופגיעה בבריאות. פנו עוד היום לטבע הדברות ותיהנו משינה שקטה ונטולת פשפשים!

 

פשפש המיטה
אהבתם? שתפו מאמר זה!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

בקרת מזיקים ביולוגית: אסטרטגיות משולבות

בקרת מזיקים ביולוגית: אסטרטגיות משולבות

הדברה ביולוגית משולבת היא גישה מקיפה לניהול מזיקים המשלבת אסטרטגיות שונות להשגת הדברה יעילה תוך מזעור ההשפעה הסביבתית. שיטה זו מנצלת אויבים טבעיים של מזיקים, כגון טורפים, טפילים ופתוגנים, כדי לווסת אוכלוסיות מזיקים. על ידי שילוב הדברה ביולוגית עם טקטיקות אחרות להדברת מזיקים, כגון פרקטיקות תרבותיות ושימוש בזני יבולים עמידים, ניתן להגיע לגישה בת קיימא וידידותית יותר לסביבה להדברה.

מומחה להדברת דשא ירוק: הסבר מקצועי

מומחה להדברת דשא ירוק: הסבר מקצועי

הדברה ירוקה היא גישה ידידותית לסביבה לניהול מזיקים ללא שימוש בכימיקלים מזיקים. הוא מתמקד בשיטות בטוחות לסביבה ולבריאות האדם תוך שליטה יעילה במזיקים.

מבצע ההדברה המומחה נגד קרציות

מבצע ההדברה המומחה נגד קרציות

קרציות הן לא רק מטרד אלא גם מהוות סיכון בריאותי משמעותי לבני אדם וחיות מחמד. הם יכולים להעביר מחלות כמו מחלת ליים, קדחת כתמים בהר הרוקי ו-ehrlichiosis. לכן, חיוני ליישם אמצעים יעילים למניעת קרציות כדי להגן על המשפחה וחיות המחמד שלך.

המשתמש בסיפורין הדברה: ידנו המקצועית

המשתמש בסיפורין הדברה: ידנו המקצועית

הדברה סיפרין היא כלי מכריע בתחום ההדברה. יעילותו בהדברת מגוון רחב של מזיקים הופכת אותו לבחירה פופולרית בקרב אנשי מקצוע בענף. בין אם מדובר במכרסמים, חרקים או מזיקים אחרים, סיפרין ידועה באמינות וביעילות שלה.

מומחה למניטורינג של חומרי הדברה

מומחה למניטורינג של חומרי הדברה

מעקב אחר השימוש בחומרי הדברה הוא חיוני בהבטחת בטיחות המוצרים החקלאיים לצרכנים. מוניטור הדברה אחראי לפקח על יישום חומרי הדברה, הקפדה על מינון נכון ועמידה בתקנות הבטיחות.